Delicious - Emily's New Beginning

Wejdź do świata Delicious - Emily's New Beginning i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry o gotowaniu z emily!

Rozpocznij nową podróż w swoim życiu jako kierownik restauracji i dołącz do Emily, grając w Delicious - Emily's New Beginning na Igry.pl. Jako właściciel restauracji musisz robić wszystko w Delicious - Emily's New Beginning: od przyjmowania zamówień klientów, przez sprzątanie stolików, przygotowywanie ich zamówień, czyszczenie stolików i pracę przy kasie. Choć czasami może to być przytłaczające, wkrótce będziesz coraz lepiej radził sobie z różnymi zadaniami, które musisz wykonać. A musisz to zrobić raczej wcześniej niż później, ponieważ w krótkim czasie klienci usłyszą o reputacji twojej restauracji i zaczną do niej napływać.

Na początku musisz obsługiwać łatwe zamówienia, takie jak przygotowanie filiżanki kawy czy dostarczenie pączków, ale po pewnym czasie będziesz musiał starannie przygotować hamburgery i różnego rodzaju inne skomplikowane dania. Bardziej skomplikowane zamówienia oznaczają również, że zmienia się sposób myślenia o zamówieniach, ponieważ oprócz tego, że podajesz właściwe zamówienie, musisz również zrobić to na czas. Klienci zostawiają najbardziej hojne napiwki po otrzymaniu poprawnej, ale i szybkiej obsługi w Delicious - Emily's New Beginning.

Zarządzaj swoją restauracją i pomóż Emily w jej nowym początku, grając w Delicious - Emily's New Beginning na Igry.pl.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać elementy gry, z którymi chcesz wejść w interakcję. Jeśli grasz na urządzeniu mobilnym, dotknij ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz Delicious - Emily's New Beginning? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry o gotowaniu z emily aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.