Disney Elegance Contest

Wejdź do świata Disney Elegance Contest i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry ubieranki!

Dziewczyny, zobaczcie to! Elsa, Ariel i Jasmine są na dobrej drodze. Chcą wiedzieć, kto jest najpiękniejszą laską w okolicy, więc wezmą udział w konkursie piękności, w którym będą oceniane w dwóch różnych strojach. Będzie super! A ty będziesz ich stylistką podczas tego epickiego konkursu.

Elsa jest pierwsza. To ona wygra wyzwanie związane ze strojem kąpielowym, więc upewnij się, że będzie wyglądała świetnie, zakładając jednoczęściowy kostium z wyciętym wzorem. A jeśli chodzi o włosy, to zrób miękkie, sprężyste loki i dodaj do nich srebrny naszyjnik. Do wyzwania, jakim jest suknia wieczorowa, wybierz wspaniałą niebieską suknię z błyskotkami w talii i wspaniałą srebrną koroną.

Następna w kolejności jest syrenia księżniczka Ariel. Musi mieć zielono-fioletowy kostium kąpielowy, który jest całkowicie ognisty, oraz różową sukienkę na cienkich ramiączkach, która sprawi, że sędziowie oszaleją. A jeśli chodzi o jej włosy, wybierz piękne loki, które sprawią, że będzie wyglądać jak anioł.

Na koniec mamy Jasmine. Rozsadzi sędziów dwuczęściowym białym kostiumem kąpielowym, który pokaże jej krągłości, oraz wspaniałą jedwabną zieloną sukienką, w której będzie wyglądała jak królowa.

Aby wybrać zwycięzcę, kliknij na nie jak na bąbelki i zbierz ich jak najwięcej. Niech wygra najpiękniejsza laska!

Podobne gry:

Czy lubisz Disney Elegance Contest? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry ubieranki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.