Doc Darling Santa Surgery

Wejdź do świata Doc Darling Santa Surgery i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry lekarskie!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a Igry.pl przygotowało wiele zabawnych gier, w które możesz zagrać w tym świątecznym okresie. Na stronie Doc Darling Santa Surgery Mikołaj znalazł się w niezłych tarapatach i potrzebuje twojej pomocy. Podczas podróży w przestworzach w Wigilię Bożego Narodzenia na drodze Mikołaja pojawia się nagle samolot i aby uniknąć zderzenia, musi on szybko poprowadzić renifery z dala od ścieżki zagrożenia, co powoduje, że sanie szybko opadają ku ziemi. Niestety, przez to Mikołaj również wyślizguje się z sań. Na szczęście worek wypełniony prezentami okazał się w tej sytuacji świetnym ślizgiem, ale ponieważ Mikołaj nie chce stracić żadnych prezentów, które swobodnie spadają, a włożył w ich przygotowanie całą ciężką pracę swoich pomocników, stara się złapać ich jak najwięcej. Mikołaj zawsze stawia na pierwszym miejscu interes dzieci.

Kiedy już uda ci się zebrać spadające prezenty, musisz uporządkować swój worek, tak aby wszystkie zmieściły się w nim bez problemu. Chociaż worek Mikołaja jest specjalny i ma nieograniczoną przestrzeń, to i tak musisz być zorganizowany, jeśli chcesz mieć szybki dostęp do odpowiednich prezentów. Ten wypadek spowodował również obrażenia u Mikołaja, więc następne kroki to z pewnością naprawa wszystkich wyrządzonych szkód. Dzięki różnym mini-grom, Doc Darling Santa Surgery zamienia ten proces naprawczy w zabawne i interaktywne kroki. Od zdjęcia przytulnego płaszcza Mikołaja, aby lepiej ocenić szkody, po dokładne oczyszczenie ran - te małe gry sprawiają, że leczenie Mikołaja staje się ciekawym doświadczeniem. Oczywiście nie doszło do żadnych trwałych uszkodzeń, ale w Wigilię czas jest bardzo ważny, bo dzieci z całego świata czekają na swoje prezenty.

Proces leczenia jest dość skomplikowany - od oczyszczenia ran Mikołaja ciepłą wodą z mydłem, przez osuszenie, po ostrożne usunięcie gałązek i liści z jego ciała - czeka cię dużo pracy. Jednak wesoła i kolorowa grafika oraz radosna muzyka sprawiają, że gra staje się relaksującym i ekscytującym doświadczeniem, a w połączeniu z różnorodnymi zadaniami, które musisz wykonać, nie możesz się doczekać, aby zobaczyć, jakie wyjątkowe scenariusze czekają na ciebie na stronie Doc Darling Santa Surgery.

Pomóż Mikołajowi wznowić jego misję dostarczania prezentów, grając w Doc Darling Santa Surgery na Igry.pl.

Jak grać

Do interakcji z grą używaj lewego przycisku myszy: od wybierania opcji menu po przeciąganie różnych obiektów, Doc Darling Santa Surgery jest w pełni kompatybilny z myszką. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, możesz stukać w przyciski ekranowe, aby wybierać preferowane opcje.

Podobne gry:

Czy lubisz Doc Darling Santa Surgery? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry lekarskie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.