Draw Racing

Wejdź do świata Draw Racing i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry samochodowe!

Sprawdź swoją pamięć z pomocą Draw Racing, zabawnej gry, w której musisz narysować trasę słodkiego bolidu F1 i dotrzeć do mety. Powodem, dla którego Draw Racing można zaklasyfikować jako grę pamięciową, jest to, że na początku poziomu masz szybki wgląd w układ toru, po czym wszystkie przeszkody znikają z pola widzenia. Oczywiście musisz dojechać do mety, nie zderzając się z niczym, więc zwracaj uwagę na to, jak rozmieszczone są poszczególne elementy i upewnij się, że dotrzesz do celu w jednym kawałku.

Po drodze możesz też zbierać gwiazdki, które są rozmieszczone losowo na całym torze, a zebranie ich oznacza, że twój wynik końcowy będzie lepszy. Ale ich zbieranie oznacza, że musisz zapamiętać więcej rzeczy, co zwiększy wyzwanie. A jeśli weźmiesz pod uwagę fakt, że w późniejszych poziomach masz mniej czasu na zapamiętanie rozmieszczenia przeszkód, oznacza to, że musisz podjąć trudną decyzję między uzyskaniem wyższego wyniku a dotarciem do mety.

Zagraj w zabawne połączenie gry pamięciowej i samochodowej na Igry.pl i baw się dobrze!

Jak grać

Rysuj drogę lewym przyciskiem myszy, jeśli używasz komputera, lub stukaj w ekran, jeśli używasz urządzenia mobilnego, by manewrować pojazdem przez przeszkody i dotrzeć do mety.

Podobne gry:

Czy lubisz Draw Racing? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry samochodowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.