Drifting Mania

Wejdź do świata Drifting Mania i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry samochodowe!

Drifting od dawna jest elementem gier wyścigowych. Na stronie Igry.pl możesz opanować sztukę driftu w nowatorski sposób: tworząc połączenie między swoim samochodem a jednym ze słupków z boku toru wyścigowego, twój samochód przesuwa się w lewo lub w prawo, w Drifting Mania. Podstawowe założenie brzmi prosto, ale ustalenie, kiedy skręcić, jest dość trudnym zadaniem, ponieważ jeśli połączysz lub rozłączysz się o chwilę za wcześnie, z pewnością rozbijesz swój pojazd.

Ponieważ dostosowywanie pojazdu do własnych potrzeb może być zabawne, na stronie Drifting Mania możesz wybierać spośród 13 różnych samochodów, a także zmieniać tory wyścigowe. Zabawa pozostaje jednak niezmieniona i wkrótce odkryjesz, jaką frajdę może sprawić driftowanie w ten nowy sposób. Nie tylko widok samochodu pokonującego kolejny zakręt jest satysfakcjonujący, ale świadomość, że każdy drift wymaga skupienia i precyzji, sprawia, że sukces jest jeszcze bardziej satysfakcjonujący.

Ciesz się jazdą na Igry.pl z inną zabawną grą samochodową, grając w Drifting Mania.

Jak grać

Naciśnij lewy przycisk myszy, aby rzucić linę i podłączyć się do słupa na poboczu drogi. Zwolnij ten przycisk, aby się rozłączyć i jechać dalej. Jeśli grasz na urządzeniu mobilnym, dotknij ekranu, aby rzucić linę i zwolnij palec, aby się rozłączyć.

Podobne gry:

Czy lubisz Drifting Mania? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry samochodowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.