Epic Blast

Wejdź do świata Epic Blast i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry match 3!

Jeśli kochasz mitologię grecką, to z pewnością słyszałeś o Zeusie, królu bogów z greckiego panteonu. Jako władca Olimpu miał wielką władzę, a jego potężna moc błyskawic była przedmiotem legendy. Jedna błyskawica wyrzucona z jego rąk mogła zniszczyć wszystko. Na stronie Epic Blast masz okazję zagrać w zabawną grę typu match 3, osadzoną w greckiej mitologii. Ustawienie to nie oznacza jedynie, że spotkasz się z przedmiotami znanymi z tego środowiska i chociaż zobaczysz różnego rodzaju wymyślne puchary i hełmy Spartan, to nie to odróżnia Epic Blast od innych gier z tego popularnego gatunku. Tym, co wyróżnia Epic Blast, są błyskawice, które mogą pojawić się na ekranie, co zdecydowanie pomoże ci szybciej go oczyścić. Można powiedzieć, że Zeus pomaga Ci wygrać poziomy.

Oczywiście zasady innych gier typu "dopasuj 3" są obecne również na stronie Epic Blast. Nadal musisz ułożyć linię prostą z trzech lub więcej przedmiotów, aby usunąć je z planszy. Jednak zasady te ulegają zmianie, gdy pomaga Ci wszechmocny Zeus. Jeśli uda Ci się dopasować cztery elementy, na linii pojawi się błyskawica, która wyeliminuje wszystkie znajdujące się na niej przedmioty, a jeśli uda Ci się ułożyć pięć lub więcej elementów, błyskawica uderzy w całą planszę i zniszczy każdy element, który dopasowałeś. Oprócz bonusów za dopasowanie, Zeus umieścił na planszy pioruny, które możesz wykorzystać do szybkiego oczyszczenia dowolnych rzędów lub kolumn. Uważaj jednak, bo to działanie bardzo zmienia konfigurację planszy, więc zawsze bierz to pod uwagę.

Zagraj w zabawną grę typu match 3 na stronie Igry.pl, w wyjątkowym i fantastycznym otoczeniu i ciesz się Epic Blast.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać element z planszy, a następnie, przytrzymując ten przycisk, przeciągnij go w górę, w dół, w lewo lub w prawo i zwolnij go, aby umieścić ten element w nowym miejscu. Jeśli grasz na urządzeniu mobilnym, dotknij ekranu zamiast myszy i zwolnij ją, aby przenieść ten element.

Podobne gry:

Czy lubisz Epic Blast? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry match 3 aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.