Jewel Shuffle

Wejdź do świata Jewel Shuffle i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry match 3!

Jewel Shuffle to klasyczna gra w dopasowywanie, ale jak sam tytuł wskazuje, jest ona pełna wszelkiego rodzaju bezcennych klejnotów. Od diamentów po wszelkiego rodzaju inne kamienie szlachetne - Jewel Shuffle to wizualna uczta dla każdego, kto lubi błyszczące rzeczy. Ale grafika to tylko jeden z aspektów gry, bo choć oprawa gry jest olśniewająca, to rozgrywka jest tym, co sprawi, że będziesz wracać na Jewel Shuffle.

Celem gry Jewel Shuffle jest poruszanie się po klejnotach na ekranie w taki sposób, aby przynajmniej trzy tego samego typu znalazły się w tym samym rzędzie. Na początku może się to wydawać dość łatwe, ale jeśli chcesz osiągnąć jak najlepsze wyniki, będziesz musiał zastosować pewną strategię w sposobie poruszania się po planszy, ponieważ każdy element, który usuwasz z planszy, toruje drogę innym, które mogą wpaść na puste miejsce. Dzięki temu konfiguracja planszy ciągle się zmienia, więc jeśli nie weźmiesz tego pod uwagę, możesz szybko zgubić się w tych wszystkich zmianach. Kolejnym aspektem, który powinieneś wziąć pod uwagę, zastanawiając się, które mecze wybrać, są przedmioty specjalne znajdujące się na planszy. Kiedy uda ci się je dopasować, mogą one wywołać różne efekty, na przykład wysadzić w powietrze inne przedmioty w krótkim promieniu wokół nich, lub inny, który po prostu usuwa przedmioty w linii prostej.

W miarę dopasowywania i oczyszczania planszy pasek u góry ekranu powoli się zapełnia. Kiedy ten pasek się zapełni, przejdziesz do następnego poziomu i będziesz mógł kontynuować swoją przygodę na stronie Jewel Shuffle.

Ciesz się relaksującym doświadczeniem w grze typu match 3 na stronie Igry.pl i baw się dobrze na stronie Jewel Shuffle.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać i przesunąć klejnoty w górę, lewo, prawo lub dół. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz Jewel Shuffle? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry match 3 aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.