Skydom Reforged

Wejdź do świata Skydom Reforged i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry match 3!

W magicznym królestwie Skydom Reforged możesz spodziewać się wielu ekscytujących akcji typu "dopasuj 3", ale w tej grze typu "dopasuj 3" możesz sprawdzić swoje umiejętności w walce z innymi graczami. W ten sposób możesz zdecydować, kto jest najlepszy. Możesz popisać się swoimi umiejętnościami na setkach poziomów, w unikalnych i ciekawych sceneriach, z efektami widowiskowymi i mnóstwem przedmiotów, które czekają na dopasowanie. Zasady gry Skydom Reforged mogą być ci już znane, zwłaszcza jeśli grałeś już w oryginalną grę Skydom na stronie Igry.pl, lub jeśli grałeś w inną grę typu match 3, którą możesz znaleźć tutaj. Aby zdobyć punkty i przejść poziom, musisz dopasować 3 elementy tego samego koloru. Oczywiście, jeśli uda Ci się dopasować więcej niż trzy za jednym razem, otrzymasz dodatkowe punkty. Możesz to zrobić, upewniając się, że wszystkie elementy znajdują się w tym samym rzędzie. Aby gra była jeszcze bardziej wymagająca, na stronie Skydom Reforged możesz wykonywać różne inne zabawne zadania.

Zwracaj też uwagę na specjalne przedmioty, które mogą pojawić się na planszy, a które mogą znacznie zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Jednym z takich przedmiotów jest klejnot, który po połączeniu z innymi elementami w tym samym kolorze spowoduje oczyszczenie prostej linii z elementów, niezależnie od ich koloru. Skydom Reforged kładzie nacisk na szybkość, więc musisz się upewnić, że możesz wykorzystać każdą przewagę, aby zdobyć jak najwięcej punktów tak szybko, jak to możliwe. A kiedy weźmiesz pod uwagę fakt, że możesz zobaczyć postępy innego gracza na innym ekranie w lewej części ekranu, napięcie związane z koniecznością wykonania jak największej liczby dopasowań automatycznie wzrasta.

Ciesz się relaksującą podróżą do królestwa Skydom, grając w Skydom Reforged na Igry.pl.

Jak grać

Naciśnij lewy przycisk myszy, aby wybrać i przesunąć elementy w górę, w dół, w lewo lub w prawo. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu.

Zagraj w inne gry z serii skydom:

  1. Skydom

Podobne gry:

Czy lubisz Skydom Reforged? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry match 3 aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.