Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales

Wejdź do świata Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry ogień i woda!

Fireboy i Watergirl powracają! Po długiej przerwie, ten sympatyczny duet jest gwiazdą nowej przygody na Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales i tak jak w przypadku innych przygód, czeka na nich nowa świątynia. Aby podtrzymać tradycję i zachować świeżość, ta nowa odsłona sagi o Fireboyu i Watergirl wnosi coś nowego do mieszanki: do eksploracji tej nowej epickiej świątyni fantastyczny duet będzie miał pomocnych sojuszników, przyjazne wróżki.

Podobnie jak w poprzednich grach, w Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales musisz rozwiązać unikalne pokoje z różnego rodzaju wyzwaniami, a wszystko to przy zachowaniu zasady numer jeden: nigdy nie mieszaj wody z ogniem. Oznacza to, że Fireboy nie może nigdy stąpać po wodnistej powierzchni, a Watergirl nie może wdepnąć w ogień.

Na 30 poziomach będziesz musiał tak manipulować otoczeniem, pociągając za dźwignie i naciskając przyciski, aby te żywioły nigdy się nie zmieszały, a dwójka bohaterów dotarła bezpiecznie do końca swojej podróży.

Kontynuuj epicką sagę o Fireboyu i Watergirl na Igry.pl i zobacz, jakie niespodzianki przyniesie ten nowy wpis.

Zagraj w inne gry z serii fireboy and watergirl:

  1. Fireboy and Watergirl 5 Elements
  2. Fireboy and Watergirl 4 Crystal Temple
  3. Fireboy and Watergirl 3 Ice Temple
  4. Fireboy and Watergirl 2 Light Temple
  5. Fireboy and Watergirl

Podobne gry:

Czy lubisz Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry ogień i woda aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.