Kiss, Marry, Hate Challenge

Wejdź do świata Kiss, Marry, Hate Challenge i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry o barbie!

Życie Kevina zmieniło się, odkąd przeniósł się do najfajniejszej szkoły w mieście i dołączył do drużyny piłkarskiej. Teraz, nagle, dziewczyny zaczynają się wokół niego kręcić. Trzy z jego nowo poznanych przyjaciółek chcą wiedzieć, czy uda im się zdobyć serce wiecznie popularnego chłopaka, więc wymyślają konkurs! Każda z nich wybiera styl ubioru, który jej się podoba, i urządza dla Kevina swój najlepszy pokaz mody. Czy któraś z dziewczyn przypadnie mu do gustu?

Ta popularna gra dla dziewcząt daje mnóstwo radości i zachęca graczy do przebierania tych uroczych postaci. Jedna ubierze się w grunge'owy styl rockowy, druga w styl soft girl, a trzecia w styl cool schoolgirl, po przeszukaniu swoich szaf w poszukiwaniu idealnego wyglądu - oczywiście w połączeniu z odpowiednim makijażem! Nie jest to kompletne bez akcesoriów, takich jak okulary, torebki i biżuteria, które dodają szczególnego wykończenia. Potem przyjdzie kolej na Kevina - zaskoczy ich, wybierając, kogo chciałby pocałować, poślubić lub znienawidzić! Zagraj już dziś w tę zabawną i fascynującą grę, która na pewno Ci się spodoba!

Czy jesteś gotowa na Wyzwanie Pocałuj Poślub Nienawiść? Dziewczyny, weźcie udział w tej wspaniałej grze w ubieranki i wróćcie po więcej gier dla dziewczyn, przygotowanych specjalnie dla was!

Podobne gry:

Czy lubisz Kiss, Marry, Hate Challenge? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry o barbie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.