Flappy Parrot With Create Words

Wejdź do świata Flappy Parrot With Create Words i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry słowne!

Z pewnością znasz legendarną grę Flappy Bird, w której sterujesz lotem uroczego ptaszka poprzez ciągłe stukanie w ekran. Celem we Flappy Bird jest przelecenie jak najdłuższego dystansu, a osiąga się to, unikając pojawiających się na drodze rur. Flappy Parrot With Create Words wykorzystało to proste założenie, ale zamiast stukać w ekran, by unikać pionowych rur, musisz zbierać odpowiednie litery, które są rozrzucone w powietrzu, tak by utworzyć słowo, które jest napisane w lewym dolnym rogu ekranu.

Ta zmiana wprowadza nieoczekiwany zwrot do klasycznych zasad, do których możesz być przyzwyczajony, ale sprawia też, że wszystko staje się świeże. Konieczność ciągłego skanowania ekranu w poszukiwaniu właściwej litery i jednoczesnego unikania liter, które nie pojawiają się w słowie, które musisz ułożyć, sprawia, że gra jest tak samo trudna jak zawsze.

I choć zasady zostały nieco zmodyfikowane, to urocza grafika jest czymś, co Flappy Parrot With Create Words odziedziczył po wspomnianym wcześniej klasyku. A jeśli połączysz to z radosną muzyką, ponowne uruchomienie gry stanie się mniej irytującym doświadczeniem.

Zagraj w zabawną reimaginację klasycznej gry na Igry.pl, gdy wypróbujesz Flappy Parrot With Create Words.

Jak grać

Kliknij na ekranie, jeśli używasz myszy, lub dotknij go, jeśli używasz urządzenia mobilnego, aby zebrać litery, które są rozrzucone po ekranie. Uważaj, musisz zbierać tylko te litery, które są zawarte w słowie znajdującym się w lewym dolnym rogu ekranu, a także monety.

Podobne gry:

Czy lubisz Flappy Parrot With Create Words? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry słowne aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.