Wordoku

Wejdź do świata Wordoku i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry słowne!

Sprawdź swoją cierpliwość i umiejętności organizacyjne, grając w Wordoku na Igry.pl. W Wordoku masz do dyspozycji planszę pełną losowych liter, a na dole ekranu zestaw innych losowych liter, a twoim zadaniem jest stworzenie kolumn, rzędów i obszarów 3x3 z unikalnych znaków. Zastanów się dobrze przed każdym ruchem, bo tak jak w szachach, jeśli twoja strategia nie jest właściwa, możesz w mgnieniu oka wyczerpać wszystkie dostępne opcje.

Na szczęście Wordoku ma wiele poziomów trudności, więc możesz zacząć od poziomu początkującego, a kiedy już poznasz zasady gry, możesz przejść do wyższych trybów trudności i naprawdę stać się mistrzem w porządkowaniu liter. Dzięki praktyce możesz nawet dojść do etapu, w którym będziesz w stanie bez wysiłku rozwiązać cały poziom. Dodatkową korzyścią z grania w gry logiczne takie jak Wordoku jest to, że stajesz się lepszy w grach logicznych w ogóle.

Zagraj w inną fajną grę, która sprawdzi twoje umiejętności logiczne na Igry.pl.

Jak grać

Twórz kolumny, rzędy i kwadraty 3x3 z unikalnych liter, klikając na puste komórki na planszy i wybierając odpowiednie litery ze stosu na dole ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz Wordoku? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry słowne aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.