Flower Blast

Wejdź do świata Flower Blast i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry umysłowe!

Ćwicz swój mózg w kolejnej zabawnej grze logicznej na Igry.pl i zagraj w Flower Blast. Mimo że zasady gry Flower Blast są łatwe do zrozumienia, wyzwanie, jakie stanowi, przyniesie zdrową dawkę zabawy, a niektóre poziomy z pewnością zmuszą cię do zastanowienia się nad możliwym rozwiązaniem. Część zabawy w Flower Blast polega na tym, że rundy są krótkie i zawsze możesz spróbować jeszcze raz, żeby dowiedzieć się, jak rozwijać się i rozwiązać zagadkę.

Flower Blast Składa się z wielu poziomów o rosnącym stopniu trudności. Nie martw się jednak, krzywa trudności jest dość łagodna, a kiedy już zaczniesz poznawać sposób działania strony Flower Blast, z radością przyjmiesz sposób, w jaki zmusza cię ona do myślenia o rozwiązaniu każdego poziomu. Zasadniczo musisz usunąć wszystkie kwiaty z ekranu. Osiągniesz to, klikając na czerwone kwiaty, które gwałtownie wystrzelą swoje płatki we wszystkich kierunkach. Każdy trafiony czerwony kwiatek zostanie zniszczony. W późniejszych poziomach pojawiają się jednak inne rodzaje kwiatów i to właśnie tutaj będziesz musiał naprawdę przemyśleć swoje kolejne ruchy, ponieważ inne kwiaty będą musiały również stać się czerwone, aby zostać zniszczone. Masz ograniczoną liczbę uderzeń, które może otrzymać taki kwiatek, aż stanie się czerwony. Może osiągnąć ten stan, gdy zostanie uderzony płatkami lub gdy na niego stukniesz. Liczba stuknięć jest jednak ograniczona, więc bardzo uważaj na to, kiedy je wykonujesz. I, co ważniejsze, na które kwiaty zdecydujesz się stuknąć. Najlepiej jest robić wielkie reakcje łańcuchowe, w których czerwone kwiaty uderzają w inne czerwone kwiaty, które z kolei eksplodują swoimi płatkami i zniszczą lub zmienią stan innych kwiatów w ich pobliżu.

Ukończ poziomy Flower Blast na Igry.pl i baw się dobrze.

Jak grać

Naciśnij lewy przycisk myszy, aby wybrać kwiat, z którym chcesz wejść w interakcję. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij tych kwiatów.

Podobne gry:

Czy lubisz Flower Blast? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry umysłowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.