Fly THIS!

Wejdź do świata Fly THIS! i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zarządzanie!

Spełnij swoje marzenie o zostaniu kontrolerem ruchu lotniczego w Fly THIS!, zabawnej grze, która wystawia twoje umiejętności organizacyjne na ciężką próbę.

Zarządzanie flotą samolotów nie jest łatwym zadaniem, ale z cierpliwością i starannym planowaniem może stać się czymś, co z czasem opanujesz. Aby przewieźć swoich pasażerów w bezpieczne miejsce, musisz zawsze uważać na inne nadlatujące samoloty, z którymi możesz się spotkać na niebie, a także na inne niebezpieczeństwa.

Poza bezpiecznym lotem musisz także zadbać o to, by pasażerowie dotarli na właściwe lotniska. Z pewnością nie chciałbyś wysłać ich do niewłaściwego miejsca przeznaczenia! W miarę jak będziesz przechodził grę i przyzwyczajał się do tej nowej pracy, zobaczysz, że poziomy powoli będą stawały się coraz bardziej skomplikowane i trudne. Ale zabawa zawsze pozostaje taka sama!

Wzbij się w powietrze z Fly THIS! i Igry.pl!

Podobne gry:

Czy lubisz Fly THIS!? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zarządzanie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.