Forest Match

Wejdź do świata Forest Match i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry codzienne!

W grze Forest Match czeka na Ciebie zabawna gra typu "dopasuj 3"! Dzięki pięknej grafice i żywym piosenkom szybko zanurzysz się w cudownym świecie gry! Czar tego magicznego lasu jest dodatkowo wzmocniony przez urocze postacie, które pomagają Ci po drodze i wyjaśniają zasady gry.

Jak można się spodziewać po grze typu "dopasuj 3", to co musisz zrobić, to dopasować trzy lub więcej owoców, kwiatów lub innych leśnych obiektów tego samego typu, a powoli oczyścisz planszę. Jeśli zauważysz, że duża liczba obiektów czeka na połączenie, upewnij się, że to zrobisz, ponieważ stworzysz potężną zdolność, która pomoże Ci usunąć ziemię, trawę, mech, kamień lub lód.

Forest Match oferuje Ci wiele ekscytujących misji i codziennych wyzwań, więc koniecznie odwiedź stronę Igry.pl, gdzie czeka na Ciebie zabawa!

Podobne gry:

Czy lubisz Forest Match? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry codzienne aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.