Freehead Skate

Wejdź do świata Freehead Skate i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych stickman games!

Freehead Skate to zdecydowanie gra, w której nie musisz tracić głowy. Oczywiście w tym sensie, że musisz być skupiony podczas gry, ponieważ unikalna mechanika rozgrywki w grze Freehead Skate polega na tym, że musisz oderwać głowę od ciała postaci skatera, którą sterujesz, aby nie zostać uderzonym przez platformy, które pojawiają się przed tobą. Nie, w Freehead Skate postać nie może się schylać, więc będziesz musiał albo skakać całym ciałem, albo tylko głową, żeby uniknąć nadchodzącego niebezpieczeństwa. A ponieważ jeździsz na deskorolce, czas na reakcję na otoczenie nie jest tak duży, jak mogłoby się wydawać, więc musisz szybko zdecydować, jaki rodzaj skoku musisz wykonać.

Poza tym, że nie masz kontroli nad prędkością, na niektórych poziomach musisz szybko wykonywać kilka rodzajów skoków po kolei. To właśnie tutaj widzisz prawdziwe wyzwanie w grze. Kiedy uda ci się skakać całym ciałem, a potem tylko głową i znajdziesz odpowiedni rytm, aby przetrwać poziom, możesz powiedzieć, że opanowałeś Freehead Skate.

Poza ciekawymi zasadami, które poznałeś, kolejną rzeczą, która zaskoczy Cię, gdy będziesz grał w Freehead Skate na Igry.pl, jest to, jak każdy poziom stawia nowe wyzwania. Niektóre układy są dość łatwe do pokonania, ale inne są zwodniczo podstępne i naprawdę musisz uważać, jak planujesz swoją trasę, jeśli chcesz dotrzeć do mety w jednym kawałku.

Wskocz na swoją deskorolkę i opanuj sztukę skakania, grając w Freehead Skate na Igry.pl.

Jak grać

Freehead Skate można grać tylko przy użyciu klawiatury. Naciśnij klawisz A, aby skakać całym ciałem, lub klawisz S, aby odłączyć głowę od ciała.

Podobne gry:

Czy lubisz Freehead Skate? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii stickman games aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.