Stickjet Challenge

Wejdź do świata Stickjet Challenge i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych stickman games!

Jeśli latanie z rakietą przyczepioną do pleców jest czymś, co wydaje ci się fajnym sposobem na pokonywanie poziomów, to Stickjet Challenge jest grą dla ciebie. Na wielu ciekawych i wymagających poziomach Stickjet Challenge wymaga od ciebie dotarcia do mety w jednym kawałku, żeby przejść do następnego poziomu. Jak można się spodziewać po większości gier, w które można zagrać na Igry.pl, pierwsze kilka etapów powoli wprowadza zasady rządzące światem, a kiedy już się do nich przyzwyczaisz, zaczyna się prawdziwe wyzwanie.

Postać w grze Stickjet Challenge zdecydowanie się spieszy, bo ciągle biegnie, a ty możesz kontrolować jedynie uruchamianie i zatrzymywanie rakiety przyczepionej do jej pleców. Choć może się to wydawać łatwe do zrobienia, na pewno będą momenty, w których docenisz możliwość zatrzymania się na kilka chwil, by mieć większą kontrolę nad lotem. Jednak kontrola tylko nad rakietą naprawdę zwiększa intensywność gry, a to z pewnością dodaje dreszczyku emocji podczas omijania wszystkich niebezpiecznych przeszkód rozsianych po poziomach.

Opanuj sztukę latania z pomocą rakiety, grając na Stickjet Challenge i baw się dobrze!

Jak grać

Wciśnij lewy przycisk myszy, jeśli używasz komputera, by użyć rakiety, lub dotknij ekranu, jeśli używasz urządzenia mobilnego.

Podobne gry:

Czy lubisz Stickjet Challenge? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii stickman games aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.