Pixel Skate

Wejdź do świata Pixel Skate i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych stickman games!

Wyciągnij deskorolkę i przygotuj się do wyjścia na ulice w Pixel Skate, zabawnej grze, w której musisz opanować poruszanie się na deskorolce, omijając przy tym różne niespodziewane przeszkody, które mogą pojawić się na twojej drodze. Każdy poziom przypomina łamigłówkę, w której musisz znaleźć właściwy sposób poruszania się w danym środowisku. Urocza postać, którą sterujesz, może przeskakiwać nad przeszkodami, ale może też zatrzymać się w miejscu po naciśnięciu przycisku. Wiedza o tym, kiedy wykonać skok lub zatrzymać postać, a także kiedy jest najlepszy moment, by się poruszyć, zadecyduje o tym, czy przejdziesz do następnego poziomu.

Dzięki połączeniu trudnych poziomów i dreszczyku emocji związanego z jazdą na deskorolce, gra Pixel Skate to zdecydowanie świetna zabawa, która wnosi unikalne i ciekawe doświadczenie na Igry.pl. Podczas swoich przygód na deskorolce możesz zakochać się w deskorolkach i prawdopodobnie skusisz się nawet na zakup jednej z nich. Jedna rzecz, o której musisz pamiętać, to fakt, że w prawdziwym życiu nie musisz unikać ogromnych słupów spadających z nieba. Jest to więc duży plus. Ale nadal musisz uważać na samochody i inne przeszkody, które mogą pojawić się na twojej drodze.

Zostań mistrzem w jeździe na deskorolce, grając na Pixel Skate na Igry.pl.

Jak grać

W tę grę można grać tylko za pomocą klawiatury. Aby zatrzymać ruch gracza, musisz nacisnąć klawisz strzałki w lewo. Aby skoczyć, musisz nacisnąć klawisz strzałki w górę.

Podobne gry:

Czy lubisz Pixel Skate? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii stickman games aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.