Slingshot Vampire

Wejdź do świata Slingshot Vampire i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Zbliża się Halloween, a Igry.pl przygotowało dla Ciebie mnóstwo gier, które wprowadzą Cię w nastrój tej najbardziej mrocznej nocy w roku. W grze Slingshot Vampire wcielasz się w potwora, który próbuje przedostać się przez rozległy zamek w nadziei na ucieczkę przed skradającym się światłem. Mieszkańcy miasteczka utworzyli milicję i próbują się ciebie pozbyć, więc ich strategia polegała na tym, żeby śmiercionośne (dla wampirów) światło słoneczne przedostało się przez twoje barykady i wyeliminowało cię raz na zawsze.

Teraz musisz intensywnie uciekać, aby zejść z drogi światła, a żeby to zrobić, musisz przeskakiwać z jednego palika w ścianie na drugi. Niestety, zabezpieczenia, które stworzyłeś w swoim zamku, aby chronić się przed intruzami, działają na twoją niekorzyść, ponieważ zamiast trzymać wrogów na dystans, utrudniają ci wejście na górę, ponieważ ciągle próbujesz uniknąć tych niebezpieczeństw. Tak więc, oprócz ciągłego zagrożenia ze strony skradającego się światła z zewnątrz, musisz zmagać się z różnymi innymi pułapkami: strzałami, odbijającymi się kołami, które napędzają cię w różnych kierunkach, jeśli je zderzysz, wirującymi piłami i innymi tego typu niebezpiecznymi elementami.

W otoczeniu rozrzucone są monety, które możesz zbierać, a następnie wykorzystać do zmiany postaci, którą grasz. Oprócz złotych monet możesz też zdobyć specjalne przedmioty, które dadzą ci przewagę i pomogą przetrwać, na przykład tarczę ochronną lub przedmiot, który wyrzuca cię daleko w górę, ignorując wszelkie przeszkody na drodze.

Grafika w grze Slingshot Vampire naprawdę nadaje grze upiorny klimat, ale jest też starannie wykonana w taki sposób, że nie sprawia wrażenia horroru. Mimo to jest to świetny wybór na grę na Halloween, a wampiry i upiorne otoczenie naprawdę wprowadzą cię w nastrój tego szczególnego dnia w roku.

Przetrwaj jak najdłużej, grając w Slingshot Vampire na Igry.pl i poczuj ducha Halloween!

Jak grać

Kliknij na ekranie lewym przyciskiem myszy, aby zacząć ciągnąć za sznurek procy, który wystrzeli Twoją postać w powietrze. Przesuń myszkę, aby wybrać pożądany kąt i zwolnij, aby polecieć w tym kierunku. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu, aby rozpocząć procedurę wystrzelenia, a następnie, trzymając palec na ekranie, przesuwaj go, aby wybrać kąt.

Podobne gry:

Czy lubisz Slingshot Vampire? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.