Sling Tomb

Wejdź do świata Sling Tomb i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Przygotuj się na poruszanie się po niebezpiecznym środowisku i przetrwaj jak najdłużej w Sling Tomb na Igry.pl. W tej grze musisz uważnie celować swoją postacią i strzelać w kierunku różnych kołków znajdujących się w otoczeniu. Kiedy uda ci się zetknąć z jednym z nich, otrzymasz kilka chwil wytchnienia. Nie planuj jednak zbyt długo swojego następnego ruchu, ponieważ poziom wody powoli się podnosi i jeśli cię dogoni, będziesz musiał zacząć od nowa. Ucieczka z tej niebezpiecznej sytuacji, w której się znalazłeś, z pewnością nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza że na twojej drodze stoją różne pułapki - od kołków poruszających się w różnych kierunkach, które cię spowalniają, bo musisz staranniej wyczuć czas swoich strzałów, po wirujące piły i strzały, które sprawią, że jeśli cię dotkną, natychmiast zrestartujesz poziom.

Im dalej uda ci się wspiąć, tym trudniejsza staje się wspinaczka, ponieważ na twojej drodze pojawia się coraz więcej przeszkód, co czyni grę bardziej nieprzewidywalną. Oznacza to, że musisz być tym bardziej ostrożny, im bardziej się posuwasz. Zwracaj też uwagę na monety, które są losowo rozmieszczone na etapie, bo jeśli zbierzesz ich wystarczająco dużo, możesz odblokować inne postacie, którymi będziesz mógł grać. Na szczęście, poza zbieraniem monet możesz też zbierać przedmioty, które pomogą twojej postaci w dalszym rozwoju, na przykład tarczę, która ochroni cię przed nadchodzącymi obrażeniami. Nie polegaj jednak zbytnio na tych przedmiotach, bo czasem ryzyko ich zdobycia może być większe niż staranne zaplanowanie drogi.

Chociaż środowisko, w którym się znajdujesz, jest zdecydowanie niebezpieczne, stylizowana grafika nadaje mu lekki ton, co sprawia, że akcja nie jest tak intensywna, jak mogłaby być. A wesoła muzyka sprawi, że będziesz przygotowany, ale nie doda do gry żadnego dodatkowego napięcia. W obliczu wszystkich odbić i nieprzewidywalności wokół ciebie, te elementy naprawdę pomagają nieco złagodzić presję.

Oddal się jak najdalej od rosnącego poziomu wody, grając w Sling Tomb na Igry.pl, zbierz jak najwięcej monet i baw się dobrze!

Jak grać

Jeśli grasz w grę na komputerze, używasz wyłącznie myszy. Po naciśnięciu lewego przycisku myszy w dowolnym miejscu na ekranie postać zostanie przygotowana do wystrzelenia w powietrze. Następnie będziesz musiał poruszać myszką, aby wybrać kąt, pod którym chcesz lecieć. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, zamiast używać myszy do sterowania ruchem, będziesz musiał stukać w ekran i przesuwać po nim palec, aby naśladować ruchy myszy opisane powyżej.

Podobne gry:

Czy lubisz Sling Tomb? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.