Geometry Rash

Wejdź do świata Geometry Rash i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych running games!

Upewnij się, że twój refleks jest gotowy, kiedy będziesz grał w Geometry Rash na Igry.pl, ponieważ w tej grze czas reakcji jest kluczowy, jeśli chcesz uzyskać wysoki wynik. Po rozpoczęciu gry nie zatrzymuje się ona, tylko wtedy, gdy trafisz na ścianę. Zbierz po drodze jak najwięcej gwiazdek, które możesz wykorzystać do odblokowania różnych postaci, którymi możesz grać. Niezależnie od tego, którą postać wybierzesz, dla każdej z nich obowiązują te same zasady, a jedynym kluczem do przetrwania jest zorientowanie się, kiedy jest najlepszy moment, by skoczyć, albo zejść z drogi jakiejś przeszkodzie, albo przeskoczyć na platformy w taki sposób, by nie spaść.

Na szczęście etap, na którym musisz grać, pozostaje taki sam, więc możesz zapamiętać bardziej przebiegłe miejsca, w których możesz mieć więcej trudności. Czasami musisz skoczyć w odpowiednim momencie, aby uniknąć uderzenia w kolce, ale są też momenty, w których musisz być naprawdę skupiony, ponieważ musisz szybko przeskakiwać na różne platformy, aby nie spaść. Odstępy między platformami pozostają takie same, ale kiedy musisz skakać w tak szybkim tempie, gdzie nie wolno popełniać błędów, może zrobić się bardzo intensywnie. Kiedy jednak uda ci się przejść przez szczególnie trudną sytuację i opanujesz rytm skoków, naprawdę opanujesz stronę Geometry Rash i będziesz postrzegał wyzwania jako zabawny sposób spędzania czasu.

Ćwicz swój refleks i koncentrację, grając w Geometry Rash na Igry.pl.

Jak grać

Geometry Rash gra ma bardzo proste sterowanie: jeśli używasz myszy, wystarczy kliknąć lewym przyciskiem myszy, żeby skoczyć. Jeśli grasz za pomocą urządzenia mobilnego, musisz dotknąć ekranu, żeby skoczyć.

Podobne gry:

Czy lubisz Geometry Rash? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii running games aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.