Get the Word!

Wejdź do świata Get the Word! i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry słowne!

Get the Word! to zabawna kopia legendarnej już gry Wordle, która zdobyła świat dzięki łatwym do nauczenia się zasadom, elementom społecznościowym (wszyscy gracze próbują odgadnąć to samo słowo), a także temu, że masz ograniczoną liczbę prób na odgadnięcie słowa. W grze Get the Word! musisz odgadnąć czteroliterowe słowo w ciągu zaledwie sześciu prób. Robisz to, wpisując czteroliterowe słowa w pustych rzędach. Oczywiście najbardziej szczęśliwą sytuacją jest ta, w której udaje Ci się odgadnąć właściwe słowo już przy pierwszej próbie, ale to się rzadko zdarza. Zazwyczaj jest tak, że po każdym napisanym słowie dowiadujesz się, jakie litery występują w szukanym słowie. Jeśli pusty kafelek zmieni kolor na zielony, oznacza to, że słowo nie tylko zawiera tę literę, ale że znajduje się ona w tej samej pozycji. Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, będzie to oznaczać, że dana litera znajduje się w szukanym słowie, ale w innym miejscu. Po każdym rzędzie litery z dołu ekranu zmienią kolor na szary, jeśli nie znajdują się w szukanym słowie. Ograniczona liczba prób sprawia, że całe doświadczenie staje się dość napięte, zwłaszcza gdy dochodzisz do ostatnich rzędów.

W oryginalnej grze Wordle było tylko jedno słowo na dzień, a gracze z całego świata próbowali je odgadnąć. W grze Get the Word! możesz próbować odgadnąć wiele słów, a limit został zniesiony. Tak więc, jeśli chcesz się dobrze bawić w odgadywanie słów, powinieneś spróbować Get the Word!. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w odgadnięciu słowa, możesz poprosić grę o pomoc.

Poznaj smak ekscytujących doświadczeń z Wordle, grając w Get the Word! na Igry.pl.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać litery z dolnej części ekranu. Jeśli grasz na urządzeniu mobilnym, dotknij tych liter.

Podobne gry:

Czy lubisz Get the Word!? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry słowne aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.