Goal Pinball

Wejdź do świata Goal Pinball i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry piłka nożna!

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej już za kilka tygodni, dlatego na stronie Igry.pl znajdziesz mnóstwo gier piłkarskich, które pozwolą ci przygotować się do tego ekscytującego wydarzenia sportowego, w którym drużyny z całego świata grają o najwyższe miejsce na podium. Goal Pinball to zupełnie inne doświadczenie niż to, którego mógłbyś się spodziewać, myśląc o piłce nożnej, ale zasada wyprowadzania piłki poza linię bramkową przeciwnika wciąż pozostaje aktualna. Po prostu w grze Goal Pinball masz okazję zagrać w połączenie piłki nożnej i klasycznego pinballa, więc zamiast używać zawodników do strzelania goli, będziesz używał łopatek, które wystrzeliwują piłkę do przodu.

Jeśli jesteś zaznajomiony z pinballem, to zapewne wiesz, że kontrolujesz dwie łopatki, które są umieszczone na środku pola gry. Twoja kontrola jest jednak dość ograniczona, bo możesz tylko nieznacznie zmieniać ich kąt. Sztuką jest więc odpowiednie wyczucie czasu, kiedy poruszasz tymi elementami, tak aby wystrzelić piłkę w pożądanym kierunku, ale też aby upewnić się, że nie wpadnie ona przez małą szczelinę między tymi łopatkami. To może sprawić, że gra na Goal Pinball stanie się dość gorączkowa, ale też bardzo zabawna, bo w końcu gra jest dość nieprzewidywalna i musisz bardzo szybko dostosować się do szybkich ruchów piłki.

Mimo że nie ma przeciwników, Goal Pinball jest nadal grą wymagającą, ponieważ nigdy nie masz pełnej kontroli nad ruchami piłki i czasami masz tylko nadzieję, że piłka wyląduje na łopatkach w odpowiedni sposób.

Przygotuj się do nadchodzących mistrzostw w piłce nożnej, grając na Goal Pinball na Igry.pl.

Jak grać

Użyj klawisza strzałki w lewo lub klawisza A, aby aktywować lewą łopatkę, oraz klawisza strzałki w prawo lub klawisza S, aby poruszać prawą łopatkę. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu po lewej lub prawej stronie, aby aktywować wiosło z tych stron.

Podobne gry:

Czy lubisz Goal Pinball? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry piłka nożna aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.