Guess Word

Wejdź do świata Guess Word i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry słowne!

Gry słowne to zawsze świetna zabawa, bo możesz się uczyć podczas gry, a kto tego nie lubi? Dzięki Guess Word Igry.pl będziesz zgadywać do końca rundy, a zabawne zasady sprawią, że będziesz wracać i sprawdzać, jak dobry jest twój zasób słownictwa. Jeśli na początku będziesz miał problemy, to po kilku rundach na Guess Word z pewnością zauważysz poprawę i nauczysz się doceniać, jak przyjemna może być nauka.

W grze Guess Word musisz, jak sugeruje tytuł, odgadnąć słowo. Może to być słowo czteroliterowe, pięcioliterowe lub sześcioliterowe. Po wpisaniu słowa zobaczysz, że niektóre płytki na planszy, na których znajduje się dana litera, mogą zostać podświetlone. Jeśli podświetlenie jest zielone, oznacza to, że litera ze słowa, które musisz odgadnąć, powinna znajdować się w tej pozycji, a jeśli podświetlenie jest żółte, oznacza to, że słowo zawiera tę literę, ale nie ma jej w tym konkretnym miejscu. Masz tylko sześć szans na znalezienie tego słowa, a za każdym razem, gdy naciskasz Enter, masz nadzieję, że przynajmniej znajdziesz kolejną literę lub jej właściwe miejsce w słowie końcowym.

Oczywiście istnieje system podpowiedzi, z którego możesz skorzystać, jeśli kiedykolwiek utkniesz, i na początku możesz z niego skorzystać, ale im więcej grasz, tym lepsze stają się twoje umiejętności i będziesz korzystać z tego systemu coraz rzadziej. Co więcej, po drodze na pewno nauczysz się wielu nowych słów.

Zagraj w inną zabawę ze słowami na stronie Igry.pl po wybraniu Guess Word.

Jak grać

Guess Word W grę można grać zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach przenośnych. Wpisz litery za pomocą klawiatury lub naciśnij myszką na wirtualne klawisze na ekranie, jeśli używasz komputera, lub dotknij wirtualnej klawiatury, jeśli grasz na urządzeniu mobilnym.

Podobne gry:

Czy lubisz Guess Word? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry słowne aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.