Halloween Archer

Wejdź do świata Halloween Archer i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry strzelanki!

W grze Halloween Archer zasady są proste - musisz trafić swoim łukiem i strzałami we wszystkie przedmioty, które lecą z dołu ekranu. Strzelanie z łuku ma swój własny, unikalny zestaw wyzwań, jednym z głównych jest fakt, że grawitacja zawsze ściąga strzały w dół i musisz brać pod uwagę tę siłę fizyczną przy każdym strzale. Na szczęście Halloween Archer pomaga ci nieco w oddawaniu strzałów, ponieważ czas zwalnia, gdy starannie wybierasz najlepszy kąt.

Ponieważ tematem gry jest Halloween, możesz spodziewać się wielu dyń i innych przedmiotów, które z pewnością przypomną ci o tym upiornym święcie. A najlepsze jest to, że na Igry.pl możesz grać w Halloween Archer o każdej porze roku, nie tylko w Halloween!

Na szczęście masz nieskończony zapas strzałek, ale to wcale nie ułatwia gry. Może wydawać się nieco trudniejsza, ponieważ będziesz musiał powstrzymać się od rzucania ciągłej zapory strzał w kierunku celu, co jest strategią, która w większości przypadków się nie sprawdza, zwłaszcza na późniejszych poziomach.

Zostań świetnym łucznikiem w grze Halloween Archer i postaraj się uzyskać świetny wynik.

Jak grać

Naciśnij lewy przycisk myszy, aby rozpocząć celowanie, i przesuwaj mysz w górę i w dół, aby wybrać kąt strzału. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu, aby rozpocząć celowanie, i przesuń palcem w górę lub w dół, aby ustawić kąt.

Podobne gry:

Czy lubisz Halloween Archer? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry strzelanki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.