Ghost Hunting Season

Wejdź do świata Ghost Hunting Season i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry strzelanki!

Przygotuj swój karabin i oczyść ekran z upiornych duchów w Ghost Hunting Season, grze podobnej do klasycznej gry Nintendo, Duck Hunt. Podobnie jak w ukochanej, wspomnianej wcześniej grze, twoim celem w Ghost Hunting Season jest szybkie wyeliminowanie wszystkich duchów, które błąkają się po ekranie, a jednocześnie upewnienie się, że przypadkiem nie zastrzelisz przyjaznej czarownicy.

Piękna grafika i radosna muzyka z Ghost Hunting Season z pewnością zachwycą twoje zmysły, ale nie poświęcaj zbyt wiele czasu na podziwianie scenerii, bo oprócz dobrego celu musisz też szybko eliminować duchy. Jeśli tego nie zrobisz, uciekną i spowodują różnego rodzaju zamieszanie na całym świecie. Aby przejść do następnego poziomu, musisz pokonać określoną liczbę duchów, więc zawsze pamiętaj o tej liczbie. Na szczęście na stronie Igry.pl masz jeszcze jedną szansę na zwycięstwo i możesz ponownie spróbować przejść poziom!

Poćwicz celność, grając w Ghost Hunting Season na Igry.pl i sprawdź, ilu duchów uda ci się pozbyć.

Jak grać:

Przesuwaj celownik, używając klawiszy strzałek lub WASD, nad duchami, które są na ekranie. Kiedy znajdziesz jednego w zasięgu wzroku, naciśnij klawisz SPACJA, żeby strzelić z karabinu. Uważaj, żeby nie strzelić do czarownicy, która czasem pojawia się na ekranie.

Podobne gry:

Czy lubisz Ghost Hunting Season? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry strzelanki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.