Duck Hunter

Wejdź do świata Duck Hunter i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry strzelanki!

Na stronie Igry.pl rozpoczął się sezon polowań na kaczki, a ty czasami musisz kontrolować ich populację za pomocą swojej strzelby. Na stronie Duck Hunter wcielasz się w myśliwego, który musi zlikwidować jak najwięcej kaczek, zanim te zdążą uciec. Jak można się spodziewać, kaczki są zwinne, a ich zdolność do ucieczki jest znacznie zwiększona dzięki temu, że potrafią latać. Możesz więc być pewien, że jeśli twój refleks nie będzie gotowy, nie będziesz w stanie trafić w swoje cele.

Nie bądź jednak zbyt pochopny w pociąganiu za spust, bo jeśli zastrzelisz psa, który czasem pojawia się na ekranie, będziesz musiał zrestartować poziom. Pamiętaj więc, że chodzi o równowagę między szybkością a starannym celowaniem. Jeśli poświęcisz zbyt dużo czasu i nie trafisz wymaganej liczby kaczek na danym poziomie, nie będziesz mógł przejść do następnej rundy.

Przygotuj się na szybką grę w strzelanie, grając w Duck Hunter na Igry.pl.

Jak grać

Steruj celownikiem, używając klawiszy strzałek lub WASD, i przesuwaj go nad kaczkami, które pojawiają się na ekranie. Kiedy już będziesz miał jedną w zasięgu wzroku, naciśnij SPACJĘ, żeby strzelić z karabinu. Nie strzelaj do psa, który czasem pojawia się na ekranie.

Podobne gry:

Czy lubisz Duck Hunter? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry strzelanki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.