Halloween Chain

Wejdź do świata Halloween Chain i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zuma!

Wczuj się w ducha Halloween na Igry.pl i zagraj w relaksującą grę, która pozwoli Ci zapomnieć o upiornej atmosferze tego sezonu, grając w Halloween Chain. Jak sama nazwa wskazuje, Halloween Chain to gra, która zapożycza zasady z klasycznej gry Zuma, która jest już legendarna dla każdego, kto kiedykolwiek potrzebował szybkiej gry, która miała odpowiednią ilość wyzwania i zabawnej rozgrywki. A ponieważ okres Halloween to niemal nieskończone źródło ciekawych historii i postaci, na stronie Halloween Chain możesz powtórzyć ten typ gry w tej przerażającej scenerii.

Jeśli znasz już zabawną rozgrywkę w Zumie, poczujesz się jak w domu, gdy zaczniesz grać w Halloween Chain. Jeśli nie znasz jeszcze zasad, możesz być pewien, że są one łatwe do nauczenia, a mimo to zapewniają mnóstwo zabawy. Aby przejść do następnego poziomu i zdobyć punkty, musisz wystrzelić bąbelki w różnych kolorach do łańcucha, który powoli zmierza do określonego punktu na ekranie. Nie możesz jednak wrzucać baniek do łańcucha na chybił trafił, bo w ten sposób tylko utrudnisz sobie zadanie. Aby zmniejszyć długość tego ruchomego łańcucha, musisz połączyć co najmniej trzy bąbelki tego samego koloru. W ten sposób usuniesz wszystkie grupy z planszy i znacznie ułatwisz sobie zadanie. Ale nie celuj zbyt długo, bo łańcuch się nie zatrzymuje, a jedynym sposobem na zrobienie mu krótkiej przerwy jest usunięcie z niego grup bąbelków.

Poznaj klasyczną formułę Zumy na Igry.pl w halloweenowej scenerii, grając w Halloween Chain.

Jak grać

Jeśli grasz na komputerze, używaj myszki do celowania i naciskaj lewy przycisk myszki, żeby strzelać. Jeśli używasz urządzenia mobilnego, dotknij ekranu w miejscu, w którym chcesz oddać strzał.

Podobne gry:

Czy lubisz Halloween Chain? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zuma aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.