Halloween Memory

Wejdź do świata Halloween Memory i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry pamięciowe!

Jeśli chcesz poćwiczyć swoje zdolności pamięciowe i uwielbiasz Halloween, to Igry.pl jest właściwym miejscem, bo tutaj możesz zagrać w Halloween Memory, grę, w której twoje zdolności koncentracji zapewnią zwycięstwo.

Każda runda w Halloween Memory zaczyna się od kilku kart, które są umieszczane zakryte na stole. Możesz kliknąć na kartę i zobaczyć, co się pod nią znajduje, ale pamiętaj, że w danym momencie można odsłonić tylko jedną kartę. Kiedy już zobaczysz, która karta jest gdzie, postaraj się jak najlepiej zapamiętać jej położenie, bo musisz dopasować do siebie karty tego samego typu. Jeśli uda ci się poprawnie odkryć dwie karty tego samego typu, zostaną one usunięte z talii, a ty będziesz o krok bliżej przejścia do następnego poziomu. I jedno jest pewne, z grafiką tak piękną jak ta ze strony Halloween Memory nie możesz się doczekać, żeby zobaczyć, co kryje się pod każdą kartą, i znaleźć urocze przedstawienie czarownicy lub jakiegoś potwora.

Przetestuj swoją pamięć z pomocą przyjaznych postaci z Halloween, grając w Halloween Memory na Igry.pl.

Jak grać

Wybierz, używając myszki lub dotykając ekranu, karty, które leżą na stole, żeby zobaczyć, jaka to karta. Dopasuj dwie karty tego samego typu, aby usunąć je z ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz Halloween Memory? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry pamięciowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.