Hand Me The Goods

Wejdź do świata Hand Me The Goods i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry dla chłopców!

Mówi się, że nic nie jest dane za darmo, a jeśli czegoś chcesz, musisz wyciągnąć rękę i to złapać. Hand Me The Goods bierze tę koncepcję i zamienia ją w szaloną wersję sadystycznego teleturnieju, w którym możesz stać się bardzo bogaty, ale możesz też stracić ręce. Ryzyko w Hand Me The Goods jest wysokie, ale jeśli jesteś odważny, ostrożny i dobrze znasz wzory lasera, możesz być dobrym kandydatem do zdobycia ogromnej nagrody pieniężnej.

W Hand Me The Goods musisz wyciągnąć rękę i złapać określoną sumę pieniędzy, a jedyną rzeczą, która stoi między tobą a upragnioną nagrodą, jest laser o dużej intensywności, który tnie wszystko, z czym się zetknie. Tak, dotyczy to także twoich rąk. Na szczęście laser porusza się w górę i w dół według określonego wzoru, a jego ruchy nie są przypadkowe, ale im więcej pieniędzy zbierasz i im dalej się posuwasz, tym bardziej skomplikowane stają się wzory, a za każdym razem, gdy wyciągasz rękę, napięcie rośnie. Masz dwie szanse, by wrócić do domu z całą kasą, a każda z nich jest reprezentowana przez jedną z twoich rąk.

Dzięki stylizowanej grafice Hand Me The Goods naprawdę oddaje atmosferę niektórych teleturniejów, ale ilość krwi może nie przypaść do gustu każdemu. Jeśli połączysz to z intensywną rozgrywką, upewnij się, że nie wybierzesz gry Hand Me The Goods, gdy będziesz szukał bardziej relaksujących doświadczeń.

Zagraj w wyjątkową wersję fikcyjnego programu telewizyjnego na Igry.pl, wybierając Hand Me The Goods.

Jak grać

Ręka, która ma złapać pieniądze, jest kontrolowana przez poruszanie myszką w dowolny sposób.

Podobne gry:

Czy lubisz Hand Me The Goods? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry dla chłopców aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.