Headless Zombie Chicken

Wejdź do świata Headless Zombie Chicken i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zombie!

Wejdź na zwariowaną farmę Headless Zombie Chicken i zaspokój głód mięsa szalonego kurczaka za pomocą jak największej ilości mózgów i organów. Kurczak, którego dieta składa się wyłącznie z mięsa, jest zdecydowanie nietypowym zwierzęciem, więc stanowi doskonały cel do wyeliminowania przez farmera, który z pewnością nie potrafi wyjaśnić, jak takie stworzenie w ogóle istnieje. Jednym z wyjaśnień jest to, że kurczak jest rodzajem zombie, a jednym z najpewniejszych sposobów eliminacji tego typu potworów jest szybka dekapitacja. Tę metodę egzekucji wybrał również farmer, więc aby dostać się do swojego soczystego posiłku, musisz unikać uderzeń farmera.

Za każdym razem, gdy uda ci się ucztować, twój żołądek powoli wypełnia się pysznymi składnikami odżywczymi. Wygrywasz grę, gdy jesteś pełny. Ale z każdym udanym kęsem farmer dostosowuje swoją strategię i zmienia sposób uderzania, a szanse na zadanie ostatecznego ciosu stają się z każdą rundą coraz trudniejsze. Czasami zmienia się rytm uderzeń, prędkość, z jaką sieka, lub kombinacja obu tych czynników - to właśnie dzięki nim będzie próbował wykończyć Cię raz na zawsze. A nawet jeśli uda mu się oderwać twoją głowę od reszty ciała, wciąż masz kolejną szansę, by zakończyć grę.

Podczas gdy ty próbujesz wykarmić jak najwięcej i nasycić swój apetyt, grupa podobnych do ciebie kurczaków dopinguje cię i cieszy się, gdy widzi, że ci się udało. To dodaje atmosfery grze Headless Zombie Chicken i naprawdę zanurza cię w upiornym świecie tej gry. Grafika i dźwięki łączą się i tworzą fascynujący świat gry Headless Zombie Chicken, którego szybko nie zapomnisz.

Zjedz wszystkie możliwe mózgi, grając w Headless Zombie Chicken na Igry.pl.

Jak grać

Głowa kurczaka będzie podążać za pozycją myszy na ekranie. Przesuwaj mysz, aby sterować głową kurczaka. Kliknij, gdy znajdziesz się w pobliżu mięsa, aby wziąć kęs.

Podobne gry:

Czy lubisz Headless Zombie Chicken? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zombie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC