Missiles Attack

Wejdź do świata Missiles Attack i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zombie!

Znów nadszedł ten czas na Igry.pl, czas na wyeliminowanie zagrożenia ze strony potworów, kiedy grasz na Missiles Attack i pozbywasz się wszystkich potworów, które pojawiają się na poziomie. A ponieważ te potwory są bardzo potężne, tylko rakiety są w stanie je zniszczyć i dać ci spokój, że już nigdy nie będą cię niepokoić. Musisz jednak wycelować całą tę siłę ognia, a żeby to zrobić, musisz wybrać, z której strony ekranu chcesz wystrzelić swoje pociski. Może to brzmi łatwo, ale kiedy zaczną pojawiać się przeszkody, które będą stanowić tarcze między bronią a zombie, będziesz musiał się dwa razy zastanowić, zanim oddasz strzał.

Powinieneś jednak z radością przyjąć to wyzwanie, ponieważ wraz z większym wyzwaniem możesz oczekiwać większej zabawy, zwłaszcza gdy już wymyślisz, jak pokonać aktualną przeszkodę. Momenty, w których obserwujesz, jak rakiety lecą w kierunku celu, mogą być szczególnie ekscytujące, kiedy nie jesteś pewien, czy uda im się trafić potwory, czy nie, zwłaszcza na późniejszych poziomach, gdzie wyczucie czasu staje się coraz ważniejsze, a ty musisz właściwie ocenić, kiedy najlepiej strzelić, żeby pociski nie trafiły w żadną z drabin. A ponieważ każdy poziom ma wbudowany system punktacji, zobaczysz, że będziesz gonił za jak największą liczbą gwiazdek.

Wyeliminuj zagrożenie ze strony potworów, grając w Missiles Attack na Igry.pl.

Jak grać

Naciśnij lewy przycisk myszy po lewej stronie ekranu, jeśli chcesz, żeby rakiety leciały z lewej strony, lub naciśnij lewy przycisk myszy po prawej stronie ekranu, jeśli chcesz, żeby leciały z prawej strony. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu po obu stronach, aby uzyskać tę samą funkcjonalność.

Podobne gry:

Czy lubisz Missiles Attack? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zombie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.