Zombie Head

Wejdź do świata Zombie Head i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zombie!

Zombie Head to ciekawa gra logiczna, w której musisz ponownie dołączyć głowę do ciała zombie. Osiągasz to, usuwając wszystkie przeszkody, które stoją na twojej drodze. Różnorodne poziomy, z których każdy ma swoje unikalne cechy, z pewnością sprawią, że twój mózg będzie pracował, kiedy będziesz próbował je rozwiązać. I nie próbuj zastanawiać się, w jaki sposób głowa zombie znalazła się w tak dziwnych miejscach, bo to tylko sprawi, że zaboli cię głowa.

Chociaż sterowanie w grze Zombie Head jest dość proste, wyzwanie gry będzie powoli wzrastać na każdym poziomie, który uda ci się rozwiązać, przy czym późniejsze poziomy będą naprawdę trudne i będziesz musiał zastosować wszystkie umiejętności, których nauczyłeś się w trakcie gry, aby je ukończyć. W innych grach o zombie zazwyczaj musisz uciekać przed tymi przerażającymi stworzeniami, natomiast w grze Zombie Head jesteś ich sprzymierzeńcem i musisz im pomóc. Dzięki temu gra wyróżnia się nieco na tle gier o podobnej tematyce. Tutaj zombie nie chce zjeść twojego mózgu, chce po prostu odzyskać swój własny. A Ty będziesz musiał zrobić wszystko, aby tak się stało.

Pomóż przyjacielskiemu zombie, grając w Zombie Head na Igry.pl i ukończ wszystkie poziomy.

Jak grać

Jeśli używasz myszki, musisz klikać na platformy, żeby zniknęły. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, musisz stukać w platformy, aby zniknęły.

Podobne gry:

Czy lubisz Zombie Head? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zombie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.