Healing Rush

Wejdź do świata Healing Rush i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Przygotuj się na wejście w rolę lekarza, grając w Healing Rush na Igry.pl. Przygotuj się na chodzenie od jednego pacjenta do drugiego, zdobywanie odpowiednich przedmiotów leczniczych, noszenie ich przy sobie i upewnienie się, że wyjdą z tego zdrowi. Każdy pacjent, którego uda ci się wyleczyć, przyniesie szpitalowi nagrody, a im więcej grasz i im więcej pacjentów leczysz, tym bardziej musisz zadbać o to, by rozbudować zaplecze szpitala o te nagrody. Jeśli na początku będziesz miał jednego lub dwóch pacjentów na raz, to z biegiem dnia będziesz widział coraz większy napływ ludzi i jedno łóżko szpitalne, które masz do dyspozycji, nie będzie wystarczające, jeśli chcesz być w stanie udzielić pomocy medycznej, której każda osoba potrzebuje.

Każdy pacjent, który przekroczy drzwi szpitala na Healing Rush ma jakieś dolegliwości, a twoim zadaniem jest zapewnienie mu odpowiedniego leczenia. Oczywiście, nie możesz pozwolić, aby każdy przybyły siedział w tym samym miejscu, dlatego musisz przenosić ludzi do wolnych łóżek. Pomiędzy przenoszeniem pacjentów a wybieraniem odpowiedniego leczenia czeka cię dużo pracy. Pamiętaj jednak, że zawsze możesz rozbudować i ulepszyć swoje zaplecze, co znacznie ułatwi ci pracę. Te ulepszenia mogą polegać nawet na zatrudnieniu dodatkowych pielęgniarek do pomocy przy niektórych zadaniach lub odblokowaniu nowych pomieszczeń w budynku.

Wciel się w rolę lekarza w grze Healing Rush na stronie Igry.pl i wylecz jak najwięcej wirtualnych pacjentów.

Jak grać

Jeśli grasz na komputerze, używaj klawiszy WASD do poruszania postacią. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu, aby poruszać się w wybranym miejscu.

Podobne gry:

Czy lubisz Healing Rush? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.