The Smurfs: Village Cleaning

Wejdź do świata The Smurfs: Village Cleaning i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Dołącz do sympatycznych Smerfów, grając na The Smurfs: Village Cleaning na Igry.pl i przeżyj przygodę sprzątania, jakiej jeszcze nie doświadczyłeś. Kiedy Jokey Smurf przypadkowo zdetonował pudełko z prezentami w Wiosce Smerfów, narobił niezłego bałaganu, a Ty będziesz musiał pomóc innym Smerfom w sprzątaniu ich magicznej wioski. Brud może być dość trudny do posprzątania, więc docenią każdą pomoc, jaką mogą otrzymać. A ponieważ wszystkie domy w wiosce są poplamione różnego rodzaju nieczystościami, ty też będziesz miał sporo pracy.

Do czyszczenia domów będziesz używać różnych narzędzi, od węży wodnych po szczotki i gąbki. Pod koniec dnia wszystkie domy będą lśniły, a Wioska Smerfów będzie czysta jak nigdy dotąd. Oczywiście po ogromnej eksplozji jest jeszcze wiele do zrobienia, a nie wszystko polega na sprzątaniu brudu i sadzy. Będziesz musiał również pomóc w odbudowie niektórych konstrukcji, takich jak ławki, taczki i inne podobne przedmioty. Które oczywiście będziesz musiał posprzątać.

Atmosfera gry The Smurfs: Village Cleaning jest magiczna, a dzięki stylizowanej grafice i wesołej muzyce przeniesiesz się do fantastycznego świata Smerfów. Wszystko to sprawia, że twoja podróż do sprzątania staje się zabawna i ekscytująca.

Wybierz się w podróż do Wioski Smerfów, grając na stronie Igry.pl The Smurfs: Village Cleaning .

Jak grać

Użyj myszki, aby poruszać różnymi przedmiotami do sprzątania, i naciśnij lewy przycisk myszki, aby wybrać różne elementy gry, jeśli grasz na komputerze. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu, aby uzyskać tę samą funkcjonalność.

Zagraj w inne gry z serii smurfs:

  1. The Smurfs: Cooking
  2. The Smurfs: Skate Rush
  3. The Smurfs: Ocean Cleanup

Podobne gry:

Czy lubisz The Smurfs: Village Cleaning? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.