Going Balls

Wejdź do świata Going Balls i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

W grze Going Balls musisz przetoczyć się do mety, osiągając ogromne prędkości, i za każdym razem, gdy zdecydujesz się zmienić kierunek, musisz pomyśleć dwa razy. Balansowanie piłką, aby nie wypadła z toru, to tylko jeden z aspektów gry Going Balls, ponieważ musisz również upewnić się, że omijasz przeszkody, które stoją pomiędzy tobą a metą. Na szczęście kontrolowanie toczącej się kulki jest łatwe i wystarczy, że będziesz dawał jej krótkie impulsy w jednym z czterech kardynalnych kierunków, a szybko się zorientuje i będzie poruszać się w tym kierunku.

Na wielu poziomach gra Going Balls dostarcza wielu wyzwań, ale im więcej grasz, tym lepiej radzisz sobie z unikaniem niebezpieczeństw, które pojawiają się na twojej drodze. W zależności od twoich osiągnięć możesz nawet odblokować nowe piłki, aby urozmaicić grę. Od arbuzów po piłki do koszykówki i wiele innych ciekawych wzorów - na stronie Going Balls jest w czym wybierać.

Sterowanie w grze jest łatwe do opanowania i chociaż początki są dość powolne i łatwe, niektóre z późniejszych poziomów mogą stać się dość trudne do ukończenia, a niebezpieczeństwa rozsiane na torach mogą być coraz trudniejsze do ominięcia, a jeśli weźmiesz pod uwagę duże prędkości i unikalny sposób poruszania się piłki, to masz przed sobą nie lada zadanie.

Leć do mety, grając w Going Balls na Igry.pl.

Jak grać

Użyj klawiszy strzałek, aby poruszać piłką, lub przesuwaj po ekranie za pomocą myszy, jeśli grasz na komputerze. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, przesuwaj palcem po ekranie, aby sterować piłką.

Podobne gry:

Czy lubisz Going Balls? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.