Hidden Cats: Detective Agency

Wejdź do świata Hidden Cats: Detective Agency i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry o ukrytych obiektach!

Znajdź ukryte koty, zwracając szczególną uwagę na otoczenie, rozgryzając wskazówki i śledząc wszystkie tropy, które znajdziesz, grając w Hidden Cats: Detective Agency na Igry.pl. Pozwól sobie zanurzyć się w tym pięknie wystylizowanym świecie, który wprowadza niepowtarzalną i ciekawą atmosferę, i poczuj dreszczyk emocji związany z odnalezieniem wszystkich kotów w danej scenie. Jak można się spodziewać po tych bardzo inteligentnych stworzeniach, koty w Hidden Cats: Detective Agency ukrywają się w najróżniejszych miejscach i tylko najbardziej wytrwali i cierpliwi koci detektywi będą w stanie zlokalizować je wszystkie.

Czy to zaglądając pod stos pomarańczy, patrząc za kimś, czy po prostu dostrzegając dobrze ukrytego, prawie zakamuflowanego kociaka, wyzwanie w Hidden Cats: Detective Agency jest zawsze obecne i musisz być spostrzegawczy, jeśli chcesz odnieść sukces. Jeśli zauważysz, że masz trudności ze znalezieniem kota, możesz poprosić grę o wskazówkę. Wskazówka nie wskaże ci miejsca pobytu kota, ale powinna cię naprowadzić na właściwy kierunek. Wchodząc w rolę Faye i z pomocą swojego wiernego i przyjaznego kociego towarzysza, Marchewki, wyruszycie razem w zabawną podróż w poszukiwaniu wszystkich ukrytych kotów.

Poznaj piękne miasta i znajdź wszystkie ukryte koty, grając w Hidden Cats: Detective Agency na Igry.pl.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby zaznaczać koty na ekranie lub wchodzić w interakcje z innymi elementami gry (różne przedmioty na scenie lub przycisk Clue).

Podobne gry:

Czy lubisz Hidden Cats: Detective Agency? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry o ukrytych obiektach aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC