Hidden Magic OG

Wejdź do świata Hidden Magic OG i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry o ukrytych obiektach!

W tej grze typu ukryte obiekty na stronie Igry.pl twoim zadaniem jest pomóc alchemikowi znaleźć wszystkie ważne przedmioty, które są umieszczone na dole ekranu. W sprawach magii liczy się czas, więc musisz być dość szybki, bo jeśli będziesz zbyt długo, będziesz musiał ponownie rozpocząć poziom. Na szczęście poruszanie się po szczegółowym, trójwymiarowym środowisku gry Hidden Magic OG jest dość łatwe i nawet jeśli nie uda ci się znaleźć wszystkich przedmiotów w wyznaczonym czasie, zawsze możesz spróbować ponownie na stronie Igry.pl. Wyzwanie nadal będzie aktualne, a zabawa i dreszczyk emocji związany z odnajdywaniem przedmiotów jest zawsze obecny.

Na 42 poziomach gry Hidden Magic OG musisz znaleźć różne przedmioty, od składników do eliksirów po różnego rodzaju fiolki, które są niezbędne do ukończenia tajemniczego procesu, który musi wykonać alchemik. Tylko cierpliwy gracz może odnieść sukces w grze Hidden Magic OG, ale nawet jeśli na początku nie jesteś cierpliwy, to Hidden Magic OG może pomóc ci się bardziej zrelaksować. W końcu atmosfera gry Hidden Magic OG jest dość relaksująca i może nawet przypominać bajkę lub inną podobną fantastyczną historię. Stylizowana grafika 3D również pomaga zanurzyć się w tym świecie.

Znajdź ukryte obiekty, sprawdź swoje umiejętności w zakresie świadomości przestrzennej i baw się dobrze, grając w Hidden Magic OG na Igry.pl.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby zaznaczyć obiekty, które musisz znaleźć. Wciśnij lewy przycisk myszy i poruszaj myszką, aby poruszać kamerą. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu, aby wybrać przedmioty, i przeciągnij kamerę palcem.

Podobne gry:

Czy lubisz Hidden Magic OG? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry o ukrytych obiektach aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.