Insta Princesses Autumn Fair

Wejdź do świata Insta Princesses Autumn Fair i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry ubieranki!

Choć może być trudno wiedzieć, jak się ubrać o tej porze roku, istnieje wiele elementów garderoby, które pozwolą Ci przejść od dusznych, gorących letnich dni do chłodniejszych jesiennych wieczorów.

Ale nic nie jest w stanie powstrzymać tych księżniczek przed wyglądaniem fenomenalnie, nawet pogoda na zewnątrz. Wraz z nadejściem jesieni postanowiły zaskoczyć swoich zwolenników w mediach społecznościowych kilkoma godnymi pozazdroszczenia jesiennymi strojami.

Ale jesień nie przychodzi sama, przychodzą też jesienne wydarzenia i święta. Halloween jest jednym z nich, więc księżniczki postanowiły zrobić nam niespodziankę w postaci najbardziej psotnych dyń, jakie kiedykolwiek widziały.

Zacznij od oczyszczenia dyni. Następnie wybierz swój ulubiony wzór. Możesz wybrać straszną twarz lub wesołą. Następnie nadchodzi najtrudniejsza część: wycinanie dyni. Nie zapomnij zapalić świeczki, aby dynia ożyła. Umieść ją w takim miejscu, by wszyscy przechodnie ją zauważyli. Czyż Halloween nie jest zabawne?

Podobne gry:

Czy lubisz Insta Princesses Autumn Fair? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry ubieranki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.