Jigsaw

Wejdź do świata Jigsaw i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry układanki!

Dopasuj rozsypane elementy na planszy i przekonaj się, jaki niesamowity obrazek stworzysz, grając w Jigsaw. Większość gier wymaga pewnej dozy cierpliwości, ale gry logiczne zazwyczaj najbardziej testują tę ważną cechę, ponieważ ciągle musisz skanować planszę i pamiętać o wszystkich możliwych kombinacjach, które mogą z niej wyniknąć. Nie zapominajmy też, że niektóre elementy wyglądają bardzo podobnie do siebie, więc Twoje oko do szczegółów musi być szczególnie wyostrzone, by dostrzec różnice.

Jigsaw ma również zaimplementowany licznik czasu, który dodaje grze nieco intensywności i sprawia, że znalezienie rozwiązania nie może trwać zbyt długo. Gra ma też funkcję powiększania i pomniejszania, której możesz użyć, by spojrzeć na problem z innej perspektywy, co zawsze pomaga.

Złóż wszystkie kawałki w całość na Jigsaw i zagraj w kolejną zabawną grę logiczną na Igry.pl.

Podobne gry:

Czy lubisz Jigsaw? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry układanki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.