Klondike Classic Solitaire

Wejdź do świata Klondike Classic Solitaire i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry pasjans!

Klondike Classic Solitaire to wspaniała odmiana pasjansa z własnymi, pięknymi zwrotami akcji. Głównym celem tej gry jest zapełnienie wszystkich 4 fundamentów poprzez podążanie za wzrastającą sekwencją kolorów. Możesz jednak przenieść te schodzące sekwencje z dowolną liczbą kart na dowolny inny stos. Jeśli chcesz, możesz też przenieść stos do nowej celi.

Gra pozwala na dodawanie króli tylko na wolnych komórkach, więc na tym musisz się skupić. W trakcie gry możesz dobrać kartę, jeśli na planszy nie ma już żadnych ruchów. Klondike Classic Solitaire to wspaniałe podejście do pasjansa, a tę niesamowitą grę możesz powtarzać wielokrotnie. To właśnie sprawia, że gra jest naprawdę zabawna i w końcu będziesz zaskoczony, jak wiele radości może z niej płynąć.

Klondike Classic Solitaire jest dostępna na stronie Igry.pl i możesz w nią grać niezliczoną ilość razy, próbując osiągnąć jak najlepszy wynik. Spróbuj sam, a będziesz zachwycony tym doświadczeniem!

Jak grać

Użyj myszki, by wybrać karty, jeśli używasz komputera, lub dotknij ekranu, by je wybrać, jeśli używasz urządzenia mobilnego.

Podobne gry:

Czy lubisz Klondike Classic Solitaire? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry pasjans aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.