Krunker

Wejdź do świata Krunker i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry .io!

Dołącz do zabawy wieloosobowej w słynnej wieloosobowej grze typu arena shooter, Krunker! Walcz z graczami z całego świata i udowodnij wszystkim, kto jest najlepszy w intensywnych strzelaninach, jakie oferuje ta gra!

Czerpiąc elementy z legendarnego Counter Strike'a, Krunker jest grą, w której szybki czas reakcji i dobra znajomość mapy dadzą Ci przewagę nad przeciwnikami. Pamiętaj też, by zawsze być w ruchu, bo nieruchomy cel to cel, w który bardzo łatwo trafić i który tylko czeka, by go rozwalić!

Gra wnosi także unikalne elementy do klasycznej formuły, takie jak wybór unikalnych klas, takich jak detektyw, łowca czy łucznik, z których każda wnosi na arenę inną broń. Poza tym, w arsenale każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ możesz wybierać pomiędzy karabinami szturmowymi, snajperskimi, strzelbami i innymi ciekawymi i unikalnymi broniami.

Przyłącz się do zabawy na Igry.pl z Krunkerem!

Podobne gry:

Czy lubisz Krunker? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry .io aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.