Mahjong 3D Connect

Wejdź do świata Mahjong 3D Connect i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry mahjong!

Zagraj w legendarną grę Mahjong na stronie Igry.pl, w 3D, jeśli wybierzesz Mahjong 3D Connect. Klasyczne doświadczenie tej legendarnej gry przyniesie Ci inne wyzwanie niż to, które możesz już znać, ale zasady są takie same jak te, które znasz, a w Mahjong 3D Connect nadal musisz wybrać dwa pasujące do siebie kamienie, które nie są zablokowane przez inne. Kamienie są zablokowane, jeśli nie znajdują się na krawędzi stosu. Ta zasada sprawia, że gra jest bardziej wymagająca, ale dzięki temu dodatkowemu wyzwaniu możesz być pewien, że zabawa również się zwiększy. W końcu Mahjong w swojej bogatej historii bawił niezliczone pokolenia i z pewnością będzie bawił jeszcze wiele.

Dzięki dodatkowemu wymiarowi gry, Mahjong 3D Connect powinien wypróbować każdy, kto lubi gry Mahjong, a na stronie Igry.pl zawsze możesz spróbować kolejnej rundy, aby uzyskać najwyższy wynik. Korzyści płynące z treningu pamięci podczas relaksującej gry w Mahjonga są z pewnością dodatkowym atutem tej gry. Na stronie Mahjong 3D Connect znajduje się licznik, który powoli odlicza czas, ale za każdy poziom, który przejdziesz, otrzymujesz dodatkowy czas. A jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu bieżącego etapu, możesz skorzystać z opcji Pomoc, która pomoże ci dokonać wyboru, lub z opcji Tasowanie, która zmieni kolejność poziomów. Czasami nowy układ poziomów jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Poznaj inną grę Mahjong na Igry.pl i zagraj na Mahjong 3D Connect.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać płytki i inne elementy gry. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz Mahjong 3D Connect? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry mahjong aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.