Mahjong Solitaire

Wejdź do świata Mahjong Solitaire i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry mahjong!

Kiedy tworzysz listę gier relaksacyjnych, prawie na pewno znajdziesz na niej mahjonga i pasjansa, które są jednymi z najbardziej kultowych gier, jakie możesz znaleźć, jeśli chcesz spędzić kilka chwil w spokoju i relaksie. Ale kiedy połączysz je razem, tak jak zrobił to Mahjong Solitaire, otrzymasz kombinację, która zapewni ci rozrywkę na długie godziny, ponieważ rozgrywka w obie te gry przetrwała próbę czasu.

Na stronie Mahjong Solitaire znajdziesz zasady mahjonga i system punktacji pasjansa. Aby wygrać, musisz dopasować do siebie płytki tego samego typu, po dwie na raz, ale możesz dopasować tylko te, które znajdują się na brzegu planszy. Wynik dobierania zależy od liczby płytek, które pozostały na planszy, ale każda płytka jest warta inną liczbę punktów, tak jak w grze karcianej.

Zagraj w hybrydową grę, która łączy w sobie dwa klasyczne doświadczenia z gier na Igry.pl i baw się dobrze!

Podobne gry:

Czy lubisz Mahjong Solitaire? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry mahjong aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.