Mahjongg Candy

Wejdź do świata Mahjongg Candy i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry mahjong!

W grze Mahjongg Candy Twoje skupienie jest szczególnie wystawione na próbę, ponieważ oprócz klasycznej rozgrywki, którą znasz i kochasz z niesamowitej gry mahjong, musisz także walczyć ze swoim pragnieniem słodyczy, ponieważ tutaj musisz dopasować dwa pyszne smakołyki, aby usunąć je ze stołu.

Piękna grafika na pewno rozbudzi Twój apetyt na coś słodkiego, ale tutaj rozgrywka jest bardziej wciągająca niż jakikolwiek rodzaj słodkiego jedzenia. Radosna muzyka sprawi, że będziesz nucić w mgnieniu oka.

Aby wygrać poziom, musisz dopasować do siebie dwie pary cukierków tego samego typu, po jednym na raz. Kiedy usuniesz je wszystkie, przechodzisz do następnego poziomu. Możesz wybierać tylko te cukierki, które znajdują się na krawędzi stosu, więc zastanów się dobrze, jak zarządzasz ich układem.

Zagraj w kolejną świetną grę mahjong na Igry.pl i zobacz, ile par uda Ci się znaleźć.

Podobne gry:

Czy lubisz Mahjongg Candy? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry mahjong aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.