Mahjongg Dimensions Candy: 640 seconds

Wejdź do świata Mahjongg Dimensions Candy: 640 seconds i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry mahjong!

Na stronie Mahjongg Dimensions Candy: 640 seconds testowane są nie tylko twoje umiejętności gry w Mahjonga, ale także twoja zdolność do skupienia się na grze, a nie na pysznych cukierkach, które pojawiają się na ekranie. A będziesz potrzebował całej koncentracji, jaką tylko zdołasz wykrzesać, bo z limitem czasowym wynoszącym tylko 640 sekund i nowym wymiarem dodanym do klasycznego doświadczenia Mahjonga, nie ma czasu do stracenia na pochłanianie pysznych smakołyków na ekranie.

Nawet po tych wszystkich zmianach rozgrywka w Mahjongg Dimensions Candy: 640 seconds sprawi, że będziesz do niej wracać. Zasady, do których jesteś przyzwyczajony, są nadal obecne w tej trójwymiarowej edycji Mahjonga. Musisz dopasować do siebie dwa elementy z tym samym słodkim jedzeniem, ale możesz wybrać tylko te, które są umieszczone na krawędzi kostki.

Przetestuj swoją pamięć i koncentrację na Igry.pl i zagraj w Mahjongg Dimensions Candy: 640 seconds, jeden z wielu tytułów Mahjonga, w które możesz grać, kiedy tylko chcesz.

Podobne gry:

Czy lubisz Mahjongg Dimensions Candy: 640 seconds? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry mahjong aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.