Math Duck

Wejdź do świata Math Duck i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry matematyczne!

Ćwicz swoje umiejętności matematyczne i sprawdź swój refleks w uroczej grze, która łączy gry matematyczne i zręcznościowe w zabawnym pakiecie, w który możesz łatwo grać na stronie Igry.pl. W grze Math Duck wcielasz się w uroczą kaczuszkę i na wielu poziomach musisz uważnie poruszać się po środowisku, planować kolejne ruchy i rozwiązywać różnego rodzaju równania. Na każdym poziomie Math Duck znajduje się co najmniej jedno równanie, które musisz rozwiązać, jeśli chcesz przejść dalej w grze. Równania te mają puste miejsce, które musisz wypełnić, a wypełniasz je, nakładając na siebie prostokąty z poprawną odpowiedzią, które są umieszczone na ekranie. Na późniejszych poziomach może być wiele równań, które musisz rozwiązać, a kolejność, w jakiej nakładasz na siebie prostokąty, jest również bardzo ważna, więc zwracaj uwagę na położenie równania.

Strona Math Duck sprawdza także twój refleks - po znalezieniu prawidłowej odpowiedzi musisz szybko złapać klucz, aby odblokować drzwi i przejść do następnego poziomu. Na stronie Math Duck obowiązuje limit czasowy, więc pamiętaj, żeby dokładnie zaplanować swoje ruchy. Nawet jeśli nie uda ci się za pierwszym razem, zawsze możesz spróbować ponownie, a razem z uroczą kaczuszką będziesz w stanie rozwiązać czekające cię zagadki matematyczne.

Rozwiązuj równania i baw się dobrze na stronie Igry.pl grając w Math Duck.

Jak grać

Użyj klawiszy strzałek lub klawiszy WASD, aby poruszać kaczką po otoczeniu. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, stukaj w przyciski ekranowe.

Podobne gry:

Czy lubisz Math Duck? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry matematyczne aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.