Michelin Star Chef

Wejdź do świata Michelin Star Chef i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry gotowanie!

Ucz się od najlepszych i zostań elitarnym szefem kuchni! Zdobądź gwiazdki Michelin, wykonując każdy z kroków niezbędnych do stworzenia pysznego i kompletnego menu!

Zacznij od przystawki i ułóż składniki w odpowiedniej kolejności, by uzyskać najpyszniejszy patyczek grillowy! Zaskocz swoich gości najsmaczniejszą zupą. Posiekaj warzywa w idealny kształt i nie spuszczaj wzroku z kuchenki, by ugotować danie na miarę gwiazdki Michelin! Następne w kolejności jest danie główne! Postępuj dokładnie według instrukcji i pokaż im, że nowy, elitarny szef kuchni będzie gotował w najsłynniejszych restauracjach świata.

Zakończ zajęcia z gotowania najsmaczniejszym i najpyszniejszym deserem, jaki kiedykolwiek widziałeś! Spraw, by delektowali się każdą łyżeczką i przygotuj się na nowe kulinarne doświadczenia tylko tutaj! Czeka na ciebie mnóstwo nowych gier o gotowaniu, w które będziesz mógł grać codziennie!

Podobne gry:

Czy lubisz Michelin Star Chef? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry gotowanie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.