Pizza Party

Wejdź do świata Pizza Party i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry gotowanie!

Jeśli uwielbiasz pizzę, to powinieneś zagrać w Pizza Party, grę pełną pysznej pizzy, a także przepisów na popularne pizze, które być może wypróbujesz i upieczesz z przyjaciółmi. Pamiętaj, że pizza jest wspaniała, ale może być jeszcze lepsza, kiedy dzielisz się nią z kimś. A na stronie Pizza Party dzielisz się swoim smacznym jedzeniem z klientami.

Ale nie możesz sprzedawać dowolnej pizzy, bo każdy klient ma swój własny zestaw preferencji i ulubioną pizzę, więc lepiej naucz się kilku różnych przepisów, jeśli chcesz otrzymywać wskazówki i jeśli chcesz, by twój biznes dobrze prosperował. Zawsze możesz rzucić okiem na swoją książkę kucharską, ale jeśli zajmie ci to zbyt dużo czasu, klienci będą się niecierpliwić i szybko opuszczą twoją restaurację.

Nie przejmuj się tym jednak zbytnio, bo Pizza Party na początku wymaga od ciebie przygotowywania tylko łatwych przepisów, a gdy już je opanujesz, powoli będziesz przechodził do bardziej skomplikowanych.

Ćwicz swoje umiejętności robienia pizzy na Igry.pl i przygotuj się na przyrządzanie dobrej i smacznej pizzy.

Jak grać

Naucz się zabawnych przepisów na pizzę, którą zamawiają twoi klienci, by móc ją przygotować. Wybierz odpowiednie składniki z tabeli przed sobą. Jeśli chcesz szybko przypomnieć sobie składniki na daną pizzę, możesz użyć przycisku Pomoc i zajrzeć do swojej książki z przepisami.

Podobne gry:

Czy lubisz Pizza Party? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry gotowanie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.