Mini Swim

Wejdź do świata Mini Swim i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Wybierz się na mini wodną przygodę na Igry.pl grając w Mini Swim, w relaksującą grę, która z pewnością pomoże ci się odprężyć. Celem gry jest zebranie wszystkich monet rozrzuconych na dnie morza, a jednocześnie uniknięcie różnych niebezpieczeństw, które na nie czyhają. Prawdopodobnie chcesz po prostu oczyścić dno oceanu, a może chcesz się wzbogacić na zapomnianych bogactwach, które tam leżą - tak czy inaczej, w grze Mini Swim wszystko, co musisz zrobić, to zebrać te monety. Na pierwszych poziomach nauczysz się podstaw, ale powoli wszystko zaczyna stawać się coraz trudniejsze i wszystkie twoje umiejętności pływackie zostaną wystawione na próbę. Ponieważ na poziomach pojawiają się platformy z kolcami, a po scenach zaczynają krążyć różnego rodzaju przeciwnicy, twoja uwaga będzie musiała wzrosnąć, jeśli chcesz pokonać wszystkie wyzwania, jakie stawia przed tobą gra.

Czarująca atmosfera gry Mini Swim sprzyja relaksowi, a fakt, że poziomy są krótkie, również przyczynia się do jej odprężającego charakteru. Fakt, że wyzwania rosną, choć powoli, sprawia, że zabawa trwa dłużej. Mini Swim to kolejny świetny wybór z Igry.pl na czas, kiedy masz kilka chwil do dyspozycji i szukasz czegoś zabawnego, co pomoże ci oderwać się od rzeczywistości.

Wybierz się w podmorską podróż, grając w Mini Swim na Igry.pl.

Jak grać

Jeśli grasz na komputerze stacjonarnym, do poruszania się po poziomie używaj klawiszy WASD lub strzałek. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, stukaj w ekranowe przyciski sterujące.

Podobne gry:

Czy lubisz Mini Swim? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.